Google Alerts İle Web’i Takip Edin!

Google Alerts İle Web’i Takip Edin!

Google’ın hizmeti olan Alerts ile WEB’de olan ve bitenleri takip edin. İstediğiniz konularda olup biteni kaçırma devri bu hizmet ile son buluyor. Yerel yada Ulusal internet gazeteciliğinde yer alan haberleri tek bir mail ile kontrol edin. Markanız hakkında çıkan, ürün ve hizmetiniz ile ilgili kategoriler hakkında çıkan haberlerin mailini Google size her gün aksatmadan atıyor. Tabii bu konuda bir haber yazılması koşuluyla. Google Alerts İle Web’i Takip Edin!

Google Alerts’e Nasıl Kayıt Olurum?

Google’ın bir hizmeti olan Alerts tamamen ücretsizdir. Google Alerts hizmetinden yararlanmak için bir gmail hesabına sahip olmanız gerekmektedir. İşte hepsi bu kadar. Ardından hemen aşağıda paylaşacağım linke tıklayarak istediğiniz konu hakkında günlük uyarı oluşturabilirsiniz.

Google Alerts İçin Buraya Tıklayın

Karşınıza açılan pencerede bir arama çubuğu karşınıza gelmektedir. İstediğiniz konuyu buraya yazın ve uyarınızı oluşturun. Uyarınızı oluştururken mail kutunuza uyarınızın hangi saatte mail gelmesini belirliyorsunuz. İşte hepsi bu kadar.

Google Alerts’in Sağladığı Yararlar Nedir?

Faaliyet gösterdiğiniz sektör ile ilgili gündemi buradan takip edebilir ve olan biten olaylardan geride kalmamış olursunuz.

Markanız, ürün veya hizmetleriniz hakkında konuşulan, yapılan haberler hakkında en hızlı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Google Alerts tamamen ücretsiz bir araçtır. Bir nevi monitoring aracı olan Alerts ücretsiz bir araç olması büyük avantaj sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir